צ'קליסט לסגירת חודש

1-הוצאת חשבוניות וגביה מלקוחות

הכניסו לכם תזכורת חודשים ליומן והקצו לכך את ה-1 וה-2  לכל חודש כדי לקחת כמה ימים ספייר. הוציאו חשבוניות לכל הלקוחות שלכם וודאו בהודעת ואטסאפ שהלקוח קיבל את החשבונית. היום בהרבה מהחשבוניות הדיגיטליות, ניתן לשלוח את החשבונית ישירות לואטסאפ. בצעו סבב חודשי של תזכורת ללקוחות שמועד התשלום שלהם עבר.

2- תשלומים לעובדים והעברת משכורת לעצמכם

משכורות יש לשלם עד ה-9 לכל חודש. הכניסו לכם תזכורת חודשית ליומן והקצו לכך את ה-5 וה-6 לכל חודש כדי לקחת כמה ימיי ספייר. 

 

3- דוח הכנסות להנה"ח

אם אתם עובדים עם תוכנת חשבוניות דיגיטליות, קיימת לכם אופציה של יצירת דוחות להנה"ח. הדוח המתאים הוא דוח הכנסות ולרב רואי החשבון זה יספיק כך שלא תצטרכו להדפיס את כל החשבוניות שלכם.

 

4- סגירת מע"מ חודשי בפק"ם ייעודי

כנסו למערכת החשבוניות הדיגיטליות שלכם, הפיקו 'דוח מע"מ חודשי' והעבירו לפר"י / פק"מ יעודי יומי את סכום המע"מ של אותו החודש. כך תוכלו לשחרר את הפק"מ כשרואה החשבון שלכם יודיע לכם שהוא משלם מע"מ.

5- דוח מכירות ועמלות פייפאל

 אם אתם מציעים מוצרים למכירה ומאפשרים רכישה דרך פייפאל או תוכנות אחרות. חפשו אופציה להפקת דוח הכנסות ועמלות מכירה.

 

6- ריכוז חשבוניות פיזיות

דבר ראשון הקצו לכם מגירה בשולחן או טרי שיעמוד בכניסה לבית או על שולחן העבודה שלכם אליו תוכלו לרוקן כל יום את הכיסים מחשבוניות שהצטברו לכם במהלך היום.

בצעו בדיקה של המקומות הקבועים שאתם משאירים בהם חשבוניות, לרב האנשים יש מצבור קבוע  ברכב, בכניסה לבית, בכיסים ובארנק. אם דאגת לאסוף את החשבוניות למקום שהקצתם להם, איספו גם משם.

 

7- ריכוז חשבוניות דיגיטליות

הדפיסו כל חשבונית שמגיעה למייל ברגע שאתם רואים אותה או סמנו אותה בתג: "חשבוניות + חודש + שנה" כדי שתוכלו להדפיס אותה בשלב מאוחר יותר והשאירו במצב "לא נקרא" או בכוכב בתיבת המייל.

אם לא הדפסתם את כל החשבוניות שלכם ברגע שהגיעו לתיבת המייל שלכם, זה הזמן לחפש את התג שיצרתםולהדפיס. ליתר ביטחון, עשו חיפוש של חשבוניות במייל על ידי המילים: חשבונית, חשבוניות, קבלה, invoice, receipt

 

8- הדפסת חשבוניות מאפליקציות

ישנם אפליקציות שלא שולחות חשבוניות דיגיטליות באופן אוטומטי כמו: פייסבוק, iTunes, נטפליקס ועוד. הכינו לכם רשימה שלהם והוסיפו אליה כל פעם את האפליקציות שעולות בראש. בסוף כל חודש ערכו כניסה מסודרת לכל אחת מהן והדפיסו את החשבוניות.

 

זהו אתם מוכנים!

רשימת צ'קליסט חודשית תוכלו למצוא כאן למטה.

אין כמו לסמן V בפעולה שבוצעו.

שיהיה לכם סוף חודש מוצלח!

הוצאת חשבוניות וגביה מלקוחות

1.

תשלומים לעובדים והעברת משכורת לעצמכם

2.

דוח הכנסות להנה"ח

3.

סגירת מע"מ חודשי בפקם ייעודי

4.

דוח מכירות ועמלות פייפאל

5.

ריכוז חשבוניות פיזיות

6.

ריכוז חשבוניות דיגיטליות

7.

הדפסת חשבוניות מאפליקציות

8.

שימו הכל במעטפה ושילחו לדרך!

9.